Flaga

Zasoby materialne są jednakowo
dostępne dla wszystkich.


Sukces albo porażka firmy
zależy tylko od ludzi.

Nasz zespół

Założycielem i szefem 4 DIRECT SEARCH jest Maciej Grzegrzółka, wieloletni szef polskiego biura jednej z czołowych, międzynarodowych firm executive search.

Maciej Grzegrzółka jest pionierem doradztwa personalnego w Polsce. Pracuje w obszarze doboru kadr na stanowiska kierownicze i samodzielne od roku 1991, kiedy to założył i przez kilkanaście lat prowadził jako Partner Zarządzający jedną z pierwszych w Polsce firm zajmujących się doborem kadr na stanowiska kierownicze (executive search).
Od tego czasu zrealizował szereg projektów dotyczących stanowisk dla wyższej i średniej klasy zarządzającej, zarówno dla firm dóbr rynkowych jak i przemysłowych, instytucji finansowych, telekomunikacji i Internetu.
Obsadził wiele stanowisk stanowisk szefów firm a także osób zrządzających finansami, sprzedażą i marketingiem, produkcją, HR czy IT. Pracuje głównie dla renomowanych firm międzynarodowych, stawiających swoim partnerom wysokie wymagania.
Maciej Grzegrzółka jest absolwentem Instytutu Organizacji i Zarządzania Politechniki Warszawskiej – łączy wiedzę techniczną, ekonomiczną i psychologiczną.
Swoją karierę rozpoczynał w przemyśle motoryzacyjnym, potem przez szereg lat pełnił funkcje kierownicze w obszarze międzynarodowego transferu technologii.
W latach 1990 – 1991 prowadził szkolenia z zakresu zarządzania i marketingu w ramach międzynarodowych programów edukacji polskich kadr kierowniczych.
Przez wiele lat był Członkiem Zarządu, a przez jedna kadencję Prezesem Stowarzyszenia Doradców Personalnych. 

Jego pasja są góry- od Beskidów po Himalaje.
W zeszłym roku był w Andach Peruwiańskich a w tym właśnie wrócił z Mt. Perdido w Pirenejach.
Maciej Grzegrzółka jest w 4 DIRECT SEARCH wspomagany przez doświadczony zespół konsultantów i researcherów.

Copyright (c) 4directsearch 2008   Realizacja Comzit - tworzenie stron warszawa